İlçemize Üç Araç

0

Çevre kirliliğinin giderilmesi, çevrenin korunması, iyileştirilmesi ve temizlenmesi maksadıyla kullanılmak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’ nden hibe olarak talep ettiğimiz Mercedes Atego marka Vakumlu Yol Süpürme Aracı’ nı teslim alarak, İlçemize getirdik. Bunun yanında Çorum İl Özel İdareden almış olduğumuz bir adet BMC Fatih Kamyon ve bir adet 2005 JCB Kazıyıcı ve Yükleyici Kepçeyi İlçemize kazandırdık.

Bugün öğlen saatlerinde İlçe Kaymakamımız Sn.Hasan GÜMÜŞÇÜOĞLU, Belediye Başkanımız Sn.Remzi TORUN ile birlikte araç ile ilgili bilgi aldılar ve Sn.GÜMÜŞÇÜOĞLU’ nun deneme sürüşü yaptığı İlçemiz Cumhuriyet Caddesi boyunca araçla halkı selamladılar.

Büyük bir iş başarıldığını söyleyen Sn.GÜMÜŞÇÜOĞLU; “Vakumlu Yol Süpürme Aracı’ nın Uğurludağ’ a kazandırılmasında büyük emekleri olan Çorum Milletvekilimiz Sn.Salim USLU ve Belediye Başkanımız Sn.Remzi TORUN’ a teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Belediye Başkanımız Sn.TORUN; “Yol Süpürme Aracının, Uğurludağ’ a kazandırılmasında büyük emeği olan Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Sn.Salim USLU’ ya, AK Parti İlçe Başkanımız Sn.Yakup TORUN’ a, İl Genel Meclis Üyelerimiz Sn.Ekrem YILDIRIM ve Sn.İsmail VURAL’ a tüm Uğurludağ Halkı adına teşekkür eder; saygılarımı sunarım. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Paylaş