Haber

Şehit Yakınları ve Gaziler

Belediye Başkanımız Sayın Remzi TORUN; Kaymakamlığımız tarafından organize edilen akşam yemeğinde, şehit yakınları ve gazilerimizle bir araya geldi.

Kaymakamımız Sayın Ahmet TOZLU, yaptığı açılış konuşmasında; “Biz elimizi sizlerin üzerinde tutmaya çalışıyoruz bu vesileyle bu yemeği sizlerle birlikte yemenin mutluluğunu yaşıyoruz, bizler sizlere sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz ayağınıza sağlık hoş geldiniz” dedi.

Kaymakam TOZLU’nun konuşmalarının ardından Belediye Başkanımız Sayın Remzi TORUN; “Siz sevgili misafirlerimizi saygıyla ve muhabbetle selamlıyorum bu yemek inşallah hayırlara vesile olur, devletimiz ve bizler için sizler çok önemlisiniz, sizlerin mutluluğu için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız diyerek Sayın Kaymamamıza bizlere bu imkanı sağladığı için huzurunuzda teşekkür ediyorum ve bir daha bir arada olmak temennisiyle hoş geldiniz” diye konuştu.

Sn.Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız, yemeğin ardından misafirlerle çay içerek sohbet etti ve şehit yakınlarının ve gazilerimizin hatırlarını sorarak, her türlü ihtiyaçlarında Kaymakamlığın, Belediyenin kapısını çalabileceklerini, kendilerine ulaşabileceklerini söyledi. Vedalaşmanın ardından program sona erdi.