Yeni Yılınız Kutlu Olsun

0

Saygıdeğer Hemşehrilerim;

Acı ve tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri, mutluluk veren anıları ile bir yılı daha geride bırakıyor, umudumuzu koruyarak, huzur içinde bir yıla girmenin coşkusunu yaşıyoruz.

Kuşkusuz yeni bir yıl, beklentiler ve hedefler yönünden, bireyler, toplumlar ve ülkeler için farklı anlamlar yüklüdür.

Biten yılda neler yaptığımızı, neler öğrendiğimizi, gözden geçirip çevremize yararlı olup olmadığımızı zamanımızı iyi kullanıp kullanmadığımızı düşünmeliyiz. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar kısaca yenilikler yılıdır.

İnsanlık her yeni yılda tarihini yeni başarılar, yeni buluşlar her alanda ilerlemeler ile zenginleştirir. Bizimde bu hızlı gidişe ayak uydurmamız yeni yılda daha çok çalışarak daha başarılı olmak gerekmektedir.

Bunun için 2015 yılında daha çok çalışacağız, daha büyük başarılara imza atacağız. Bu bağlamda, 2015 yılında Uğurludağ için halkımızın emrinde olduğumu belirtmek istiyorum.

2015 Yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve gönenç getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyor, ilçe halkımıza, ilçe dışındaki hemşehrilerimize ve tüm vatandaşlarımıza saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.

Remzi TORUN / Belediye Başkanı

Paylaş