Haber

DOĞALGAZ FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Belediye Başkanımız Sn.Remzi TORUN’un girişimleri neticesinde, İlçemize doğalgaz getirilmesi konusunda Çorum Gaz Ekibi ile görüşmeler yapılarak İlçemiz içerisinde bir dizi incelemelerde bulunuldu.

Çorum Gaz yetkilileri, İlçemizde yaptıkları incelemede fizibilite raporu hazırladılar. Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Sn.Remzi TORUN, Uğurludağ için büyük bir hayal olan doğalgaz konusunda yaşanan gelişmenin kendisini sevindirdiğini dile getirdi. Uğurludağ Halkı için yaşanan gelişmenin büyük bir gurur kaynağı olduğuna vurgu yapan Başkan TORUN, İlçemize gelen Çorum Gaz Ekibinin gerekli fizibilite, altyapı incelemeleri yaparak rapor hazırladıklarını ve ön incelemeyi tamamladıktan sonra firma yönetimine ileteceklerini kaydetti.

En kısa sürede gerekli çalışmalara başlanacağını ifade eden Başkan TORUN; “Memleketimize ve Uğurludağlı hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bu büyük hizmetin İlçemize gelmesinde desteklerini bizden esirgemeyen İl Başkanım Sn.Yusuf AHLATÇI’ya, Çorum Milletvekillerimiz Sn.Ahmet Sami CEYLAN, Sn.Oğuzhan KAYA ve Sn.Erol KAVUNCU’ya şahsım ve İlçem adına teşekkürü bir borç biliyorum.” dedi.